De Wassenaard

Login

De Wassenaard
Vrije Basisschool Varsenare
Westernieuwweg 5
8490 Varsenare
050/38.65.43

ma 11/12: bezoek ‘Volkssterrenwacht Beisbroek’ (6LJ) – di 12/12 (20.30): OUDERRAAD

Personeel kleuterafdeling

1Pjuf Giovanella Vermeulen (0473 61 52 14) (giovanellav@yahoo.com)
1KA:juf Martine Vandamme (050/38.80.61) (martinev@dewassenaard.be)
1KB:juf Dominiek Bultiauw (050/38.23.03)
1KC:juf Veerle Bouckaert (050/39.17.64)
juf Silke Vanden Bilcke (0477 33 36 26) (silkevandenbilcke@gmail.com)
2KA:juf Nancy Brinckman (050/82.20.36) (Brinckmannancy@gmail.com)
2KB:juf Femke Misseeuw (misseeuwfemke@gmail.com)
3KA:juf Katrien Verhoye (katrien.verhoye@gmail.com)
Meester Benjamin Van Daele (0479/91.17.76) (vrijdag)
3KB:juf Mieke Dekempe (050/38.85.93 - 0496 91 70 27) (michelinedekempe@gmail.com)
juf Silke Vanden Bilcke (0477 33 36 26) (silkevandenbilcke@gmail.com)
3KC:juf Inge Vanlersberghe (050/50.03.64) (inge.vanlersberghe@gmail.com)
zorgleerkracht:juf Lut Ghyoot (050/38.65.43)
(lut.ghyoot@gmail.com)
kleuterturnjuf:juf Dominique Van Oudenhove (maandag, dinsdag en donderdag)
kinderverzorgster:juf Patricia Declercq (0476/90.31.84)