De Wassenaard

Login

De Wassenaard
Vrije Basisschool Varsenare
Westernieuwweg 5
8490 Varsenare
050/38.65.43

ma 11/12: bezoek ‘Volkssterrenwacht Beisbroek’ (6LJ) – di 12/12 (20.30): OUDERRAAD

Personeel lagere afdeling

1A:juf Monique Denys (050/20.93.45) (0473 52 23 59) (denysmonique@gmail.com)
1B:juf Annick Rammant (059/26.78.10)
1C:juf Francine Van Nieuwenhuyse (050/38.24.49)
2A:juf Katrien Costers (050/38.00.09)
juf Dominique Van Oudenhove (vrijdag)
2B:juf Isabelle Claerhoudt (050/31.12.50) (isabelle.claerhoudt@telenet.be)
juf Eva Gevaert (050/39.48.84) (donderdag)
2C:juf Maxime Lasat (0477 70 23 99) (maximelasat@hotmail.com)
3A:juf Ann Demuynck (059/51.25.64)
meester Dries Laisnez (0479/593564) (dries.laisnez@hotmail.com)
3B:meester Danny Lingier (050/20.87.13)
meester Dries Laisnez (0479/593564) (dries.laisnez@hotmail.com) (vrijdag)
3C:juf Annelore Tanghe (050 68 06 40)
4A:juf Sabine Riemaecker
4B:juf Caroline Verhoye (050/81.45.29)
4C:juf Maike Hoffmann (0495 42 50 17)
5A:juf Annemie Cuvelier (0473/39.47.51)
5B:meester Kurt Taecke (0477/71.45.22) (kurttaecke@hotmail.com)
5C:juf Ingrid Standaert (050/39.12.22)
6A:meester Koen Vools (0499/39.61.89)
6B:juf Evelien De Vos (050 41 63 41)
6C:juf Natacha Cordy (natacha_cordy@hotmail.com)
leerkrachten L.O.:juf Kelly Laukens (kelly.laukens@telenet.be)
meester Sias Dehouck (siasdehouck@gmail.com) (maandag en vrijdagvoormiddag)
leerkracht godsdienst:meester Kristof Van Quakebeke (050/67.69.27)